19 września 2017

Filharmonia Opolska

WEŹ UDZIAŁ

V Green Light
for BSS in Opole

Idea

W roku 2017 już po raz piąty odbywa się konferencja Green Light for BSS in Opole - 19 września. Tym razem wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu The BSS Tour organizowanego przez Fundację Pro Progressio. Jest to najważniejsze wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu organizowane w Opolu. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat sektor BPO i SSC stale umacnia swoją pozycję, a Miasto Opole udowadnia, że jest dobrą lokalizacją dla polskich i międzynarodowych inwestorów.

Zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i szybko rozwijające się polskie przedsiębiorstwa, wiążą z Opolem swoją przyszłość i budują tu centra operacyjne, w których realizowane są procesy informatyczne, finansowo-księgowe, analityczne, badawczo-rozwojowe oraz wiele innych.

Konferencja Green Light for BSS in Opole jest doskonałą okazją do omówienia najistotniejszych kwestii związanych z rozwojem branży nowoczesnych usług dla biznesu w Opolu z kilku perspektyw – lokalnej, krajowej i międzynarodowej. Po raz pierwszy konferencja zostanie poprowadzona w klimacie przypominającym teleturniej i zostaną na niej omówione kwestie biznesowe oraz inwestycyjne, dotyczące potencjału kadrowego i nieruchomości biurowych.

Zapraszamy do Opola!

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy.

Patrycja Jerzykowska

Business Development Manager

+48 887 104 500

patrycja.jerzykowska@proprogressio.pl